Вас вітає ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НАША ЗЕМЛЯ 2.0"

На цій сторінці Ви маєте змогу ознайомитись з діяльністю Громадської Організації "НАША ЗЕМЛЯ 2.0"

Welcome to the non-governmental organization " Our Land 2.0"

On this site you can get acquainted with the activities of the non-governmental organization " Our Land 2.0"

Статут Громадської Організації
Звіт про статутну діяльність організації за 2018 рік
Звітність Громадської Організації
Фінансовий звіт за 2018 рік

Про всю нашу діяльність ми будемо й надалі інформувати громадян на цьому сайті та на сторінках нашої безкоштовної газети

Інформація про керівництво. Василевич Ольга Володимирівна 02.10.1981 р.н. є керівником Громадської Організації "Наша Земля 2.0". Василевич Ольга закінчила Чернігівський державний технологічний університет отримавши звання магістра за спеціальністю "Комп'ютерні системи та мережі". У 2006-2012 працювала Інженером-програмістом в ТОВ "Поліські технологічні рішення", з 2013 року є фізичною особою - підприємцем. З 2015 року очолює Політичну Партію "НАША ЗЕМЛЯ", ГО "НАША ЗЕМЛЯ 2.0" та ПОГ "РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ "НАША ЗЕМЛЯ 2.0". Членства в інших організаціях не має.

Інформація про суми членських, благодійних і інших внесків. Громадська Організація "НАША ЗЕМЛЯ 2.0" покладається у своїй діяльності на принцип самофінансування, самоврядного волонтерства та самоорганізації, замість примусового та бюрократизованого механізму членських внесків, відповідно у 2018 році Організація не використовувала цей механізм та не залучала членських, благодійних чи інших внесків (їх сума є нульовою). Організація заходів відбувається за рахунок самофінансування: члени Організації самі фінансують свою громадську діяльність.

Інформація про майнову базу організації. Громадська Організація "НАША ЗЕМЛЯ 2.0" для цілей своєї статутної діяльності орендує лише нежитлове підвальне приміщення в будинку №60 по проспекту Перемоги в м. Києві, загальною прощею 16,9 м2, за ставкою 1 грн на рік відповідно договору оренди. Іншого майна не маємо.

Успіхів!