Про партію

Партія «НАША ЗЕМЛЯ» є новою партією, що є наслідком осмислення Революції Гідності. Однією з причин Революції була неможливість людей впливати на управління своєю державою, як у загальнонаціональному вимірі, так у місцевому. Наслідком цього було всевладдя місцевих царьків, які були не обрані, а призначені зверху. Саме тому головним своїм завданням наша партія бачить розвиток місцевого самоврядування, що має виражатись у передачі більшої частини повноважень та місцевих податків на рівень громади.

Поряд з розвитком самоврядування «НАША ЗЕМЛЯ» стоїть на позиціях відродження селянства. Для цього потрібно створити середній клас фермерів, що будуть приносити дохід собі та забезпечувати роботою своїх односельчан.

Партія засновується на колективному принципі, що означає спільне прийняття рішень, їх публічне обговорення та колективну відповідальність за впровадження рішень у життя. Ми не пов’язані з олігархами, тому в нас є політична воля для виконання поставлених завдань. Партія будується на засадах колективності та рішучості. Відповідно діє принцип: краще дія, ніж бездіяльність.

Ми віримо в те, що Україну можна і потрібно змінювати. Ми готові будувати нову Україну, засновану на принципі широкого самоврядування місцевих громад.